Як це працює?

Автор та/або Виконавець Проекту отримує зібрані Організацією від Доброчинців Внески тільки у разі, якщо Проект зібрав за допомогою Програми повну суму грошових коштів за встановлений щодо цього Проекту строк. Зібрані грошові кошти перераховуються Автору та/або Виконавцю Проекту після підписання між Організацією та Виконавцем Проекту угоди, регламентуючої подальші взаємовідносини щодо фактичної реалізації Проекту.

Підготуйте опис проекту. Опишіть мету та користь від його реалізації місту. Обов’язково вкажіть за який термін ви зможете втілити свою ідею, а також необхідну для цього суму грошей. Поясніть який кінцевий результат/продукт з’явиться після фінансування проекту (книга, фільм, пристрій, захід, тощо).

Зареєструйте свій проект на сайті Луцькідеї в необхідній категорії: “IT та Медіа”, “Технології”, “Дизайн”, ” Заходи”, ” Кіно та Відео”, “Мистецтво”, ” Музика” або “Всі категорії”. Ви можете додавати відео, креслення, малюнки, фотографії, презентації, аудіозаписи та інші ілюстративні засоби, які зможуть краще представити вашу ідею.

Якщо ваш проект збере повну суму грошей у встановлений час, вам перерахують кошти на його реалізацію на вказаний вами рахунок.
У випадку якщо проект на збере більше 80% від вказаної суми – кошти повернуться доброчинцям на їхні рахунки, згідно з правилами Краудфандингової Угоди

Зверніть Увагу!

Зверніть увагу, що до участі не допускаються проекти, спрямовані на отримання виключно комерційної або особистої вигоди, націлені на подальший розподіл коштів між іншими організаціями чи підприємцями, не приймаються також політичні, релігійні чи благодійні проекти

Почати проект

Create.
Innovate.
Get Funded.